19:17 / E Enjte, 19 Shtator 2019

Isa Mustafa për herë të parë në fushatë

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, është parë sot për herë të parë në një tubim elektoral në Ferizaj.

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, është duke takuar strukturat dhe qytetarët e Ferizajt.

Mustafa deri më tani nuk është parë nëpër LDK-së, kjo për shkak të gjendjes së tij shëndetësore.