23:35 / E Diele, 25 Shtator 2022 / GF

Ish-cimeri i Albin Kurtit merr drejtimin e Vetëvendosjes në Istog

Zëvendësministri i Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Mentor Arifaj është zgjedhur kryetar i Vetëvendosjes në Istog.

Ai ka triumfuar në Istog në procesin e brendshëm zgjedhor.

Kujtojmë se Arifaj ka qenë cimer i studimeve i kryeministrit Albin Kurti. /Indeksonline/