18:14 / E Shtunë, 24 Korrik 2021 / M. M

Ish- e dashura e Butrint Imerit dëshpëron me linjat e trupit

Ish- e dashura e këngëtarit Butrint Imeri ka pozuar së fundi nga plazhi.

Prezantuesja e njohur, Kiara Tito është shfaqur me bikini ku dhe duket se dukshëm ka shtuar në peshë, shkruan IndeksOnline.

Ndryshe, romanca mes Butrintit dhe Kiares duket se nuk shkoi siç duhet me ç’rast rezultoi me ndarje./IndeksOnline/