18:59 / E Martë, 26 Maj 2020

Ish e dashura e Ronaldos, Irina vazhdon me pozat e ‘nxehta’

Irina Shayk është një modele ruse e cila ka famë botërore.

Irina me linjat e saj seksi dhe me bukurinë që ka, bëri që të jetë një ndër modelet më të kërkuara në fushën e saj, shkruan Indeksonline.

Ajo madje shpeshherë është cilësuar si “ikonë e bukurisë”.

Së fundmi ajo përsëri ka marrë vëmendjen e publikut e të mediave rozë me fotografinë e fundit që e ka publikuar.

Kujtojmë që Irina ishte e dashura e futbollistit të njohur portugez Cristiano Ronaldo. /IndeksOnline/

Mos i humb