12:07 / E Hënë, 03 Maj 2021 / OSH

Ish-kryeministri Hoti në Shqipëri, ka zgjedhur këtë bregdet

Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti është një nga mijëra kosovarët që ka zgjedhur Shqipërinë për të kaluar pak ditë pushimi. Indeksonline ka siguruar pamje ku shihet Hoti në bregdetin e Qerretit.

Hoteli ku po relaksohet ish-kryeministri është goxha i lavduar dhe luksoz.

Hoti është një nga fatlumët që do të shijojë katër ditë me radhë pushimi për shkak të festës së 1 majit dhe të pashkëve ortodokse./Indeksonline/