16:13 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / OSH

Ishte në gjendje të rëndë shëndetësore, Begaj rezulton negativ për Covid19

Kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, ndonëse është duke trajtuar ende në Klinikën Infektive në QKUK, në testin e fundit për covid-19, ka rezultuar negativ.

Kështu thuhet në njoftimin e komunës, transmeton IndeksOnline.

Kjo është konfirmuar nga familjarët e kryetarit, të cilët janë informuar për rezultatin e testit të fundit.

Gjendja shëndetësore e kryetarit Begaj, ditëve të fundit është më e mirë dhe dita ditës është duke u përmirësuar.