06:59 / E Mërkurë, 12 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ja çfarë parashikimi ka sot horoskopi për ju!

DASHI

Dielli do te influencoje sektorin qe lidhet me dashurine. Ai do te sjelle gjalleri dhe kenaqesi pa fund. Marredhenia juaj sot do jete mjaft dinamike. Edhe per beqaret do jete dite me fat. Pranoni ftesat qe do ju behen. Ne pune do keni sukses por keni nevoje per te perfunduar nje projekt te nisur. Mundohuni te mos vonoheni shume. Cdo veshtiresi qe do ju dale para do e perballoni.

DEMI

Marredhenia me partnerin do jete e mire. Me shume rendesi do iu kushtoni miqve te cilet kane nevoje per ndihmen tuaj. Beqaret do takojne dike te shenjes se akrepit. Do ja kaloni aq mire me te sa do mendoni te krijoni edhe nje lidhje serioze. Planetet do ju ngerne moralin. Eshte momenti i duhur per te udhetuar apo per te studiuar. Ne pune do zgjeroni horizontet.

BINJAKËT

Per ciftet do jete nje dite si gjithe te tjerat. Nuk do keni as probleme te medha por dhe as momente shume te vecanta. Kujdes duhet te beni me shendetin gjate kesaj dite. Per te hequr nervozitetin merruni me pak sport. As per beqaret nuk do jete dite me fat. Ka ardhur koha e duhur te merrni nje vendim te rendesishem ne pune. Planetet do ju mbeshtesin mjaft.

GAFORRJA

Jeta ne cift do jete si nje enderr e bukur sot. Te gjitha keto do ndodhin nese ju respektoni disa rregulla dhe limite qe keni vene me partnerin. Beqaret do njohin dike por nuk do jete ai i duhuri. Te tjeret edhe do ju kritikojne dhe do zhgenjehen nga zgjedhja juaj. Nese doni te keni me shume arritje ne pune duhet te bashkepunoni me nje koleg. Vendosni disa rregulla qe ne fillim.

LUANI

Jeta juaj dashurore do jete me e bukur sesa ju e prisnit. Zemra do ju rrahe fort dhe do jeni plot entuziazem. Perftitoni sa me shume nga kjo dite plot me ngjyra! Beqaret do dashurohen pas dikujt qe e kane pasur per shume kohe afer dhe nuk e kane vene re sa cilesi ka pasur. Ne planin profesional nuk priten mrekulli. Mos prisni as rritje te financave. Duhet te jeni me te vendosur.

VIRGJËRESHA

Nuk do keni shume energji sot dhe jeta dashurore nuk do shkoje ashtu sic e prisnit. Mundohuni te pakten te mos krijoni konflikte dhe debate. As beqaret nuk do e gjejne sot ate qe po kerkojne. Nuk eshte aq e thjeshte te ndeshesh me dashurine e vertete. Ne pune duhet te tregoheni me te kujdesshem dhe te matur. Mos beni dhe shume shpenzime nese s’doni te ngeleni duarbosh.

PESHORJA

Sot do jeni shume joshese. Do kaloni momente shume sensuale prane atij qe dashuroni aq shume. E ku ka me mire se kjo? Edhe per beqaret pritet nje dite e vecante dhe me emocione te forta. Mos e lini kete mundesi t’iu ike nga duart. Nuk do jeni shume ne qejf per tu mare me problemet profesionale. Kerkoni ndihmen e nje miku sepse vete nuk do ja dilni dot mbane.

AKREPI

Me ne fund Saturni, planeti qe kishte prishur pak marredhenien tuaj ne cift nuk do influencoje me. Ju do ndjeheni te lire dhe cdo gje do vije duke u permiresuar. Beqaret duhet te hedhin cdo hap ne dashuri me shume kujdes. Mund edhe te zhgenjeheni nese nuk e beni kete. Ne pune do keni ide shume te mira dhe do ju gjeni edhe nje zgjidhe problemeve me financat.

SHIGJETARI

Sot nuk do e keni as vete te qarte se cfare kerkoni. Ciftet do kene disa konflikte pa asnje lidhje. Beqaret ndjehen keq qe jane vetem por kur ju afrohet dikush ju shmangen menjehere. Reflektoni mire dhe vendoseni cfare doni. Ne planin profesional priten arritje te medha. Te gjithe do jua njohin aftesite qe keni dhe do ju inkurajojne te ecni me tej. Do jeni kembengules.

BRICJAPI

Ne jeten tuaj sentimentale mund te kete tension. Duhet te flisni me shume me partnerin dhe t’i sqaroni gjerat me kujdes. Beqaret nuk do kene asnje takim dhe asnje njohje te re. Megjithate dita e tyre do jete shume energjike dhe harmonike. Ne planin profesional nuk do keni dhe shume fat. Gjithsesi do jete dite e mire dhe pak e lodhshme per ju. Kujdes me financat.

UJORI

Beqaret duhet te kene shume kujdes nga personat qe do njohin sot. Do mundohen t’iu joshin dhe me pas do ju lendojne. Tregohuni ju me te zgjuar se ata. Per ciftet nuk do kete ndonje gje te vecante. Lereni veten te lire dhe jetojeni jeten si ju vjen. Jeta profesionale nen ndikimin e planeteve do ju jape me shume ambicie dhe sukses. Do jeni edhe shume entuziaste.

PESHQIT

Jeni shume te urte dhe te qete. Sot kjo gje do ju sjelle konflikte me partnerin. Mundohuni t’i shprehni ndjenjat perndryshe ai qe keni prane nuk do e kuptoje dot sesa e doni. Beqaret duhet te tregohen indiferente. Ne kete menyre do terhiqni me shume persona. Fati do jete ne anen tuaj persa i peket planit profesional. Peritoni nga kjo dite per te rritur edhe pak financat.