16:26 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ja komenti i djalit të Fatmir Limajt, pas vendimit të Gjykatës (Foto)

Zv/kryeministri, Fatmir Limaj dhe të tjerët janë shapallur të pafajshëm për të gjitha pikat e aktakuzës në rastin e MTPT-së.

Ish-ministri, Fatmir Limaj, dhe katër të akuzuarit e tjerë janë shpallur të pafajshëm për të gjitha pikat e aktakuzës në rastin e njohur si MTPT.

Ndëresa pas vendimit të Gjykatës, ka reaguar djali i Famir Limajt, Durimi, i cili ishte prezent edhe në seancë ku u dha vendimi.

“I pafajshëm në të gjitha akuzat”, ka shkruar Durimi në Twitter para pak minutash.