00:00 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ja ku mund ta shikoni LIVE meçin Wilder – Fury

Deontay Wilder dhe Tyso Fury pritet të zhvillojnë një nga përballjet më të mëdha në vitet e fundit, sa i perket peshave të rënda në boks.

Wilder synon të mbrojë titullin e WBC kundër britanikut Fury, ndërsa fituesi me shumë gjasa do të përballet në prill të vitit 2019 kundër kampionit të padiskutueshëm, Anthony Joshua.

Ky meç pritet të filloj në orët e para të mëngjesit të dielën, më saktësisht rreth orës 05:00, ndërkohë në linkun e mëposhtëm ju mund ta shikoni atë live. /IndeksOnline/ VIDEO – LINK