11:32 / E Premte, 24 Janar 2020

Ja kur do ta publikojë Lil Wayne albumin e ri!

Reperi Dwayne Michael Carter Jr, i njohur me emrin Lil Wayne, së shpejti do të publikojë albumin e ri.

Albumi mban titullin: “Funeral” dhe do të promovohet javën e ardhshme, shkruan Indeksonline.

View this post on Instagram

1/31

A post shared by Lil Wayne (@liltunechi) on

Ai përmes një postimi në Instagram, njoftoi se albumi do të publikohet më 31 janar./Indeksonline/