10:31 / E Martë, 22 Tetor 2019

Ja orari i ndeshjeve që luhen sonte në Ligën e Kampionëve

Sonte do të zhvillohen 8 ndeshje në kuadër të xhiros së 3-të në Ligën e Kampionëve.

Shaktar Donetsk – Dinamo Zagreb dhe Atletico Madrid – Bayer Leverkusen fillojnë nga ora 18:55.

Ndërsa në mbrëmje nga ora 21:00 në orar janë këto ndeshje:

Grupi A

Clubb Brugge – Paris Saint Germain

Galatasaray – Real Madrid

Grubi B

Olympiacos – Bayern

Tottenham – Crvena Zvezda

Grupi C

Manchester City – Atalanta

Grupi D

Juventus – Lokomotiv Moska.

/Indeksonline/