75 Mall Live Search
08:09 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ja parashikimi i Horoskopit për ju sot!

DASHI
Nese jeni ne cift klima do jete e ngrohte dhe hera heres edhe sensuale. Mundohuni te perfitoni sa me shume sot. Jeta sentimentale per beqaret do te marre ngjyra te reja. Venusi do iu beje te shkelqeni dhe do iu mundesoje edhe nje takim shume interesant. Do keni deshire te madhe te beni shpenzime. Kujdes! Edhe pse financat jane te stabilizuara duhet te tregoheni te matur.

DEMI
Fale mbeshtetjes se Uranit, raportet ne cift do jene me te mira se zakonisht, me kusht qe ju te hiqni dore nga tendenca per te dominuar apo nga agresiviteti. Per beqaret eshte Venusi ai qe do te sjelle entuziazem dhe fitore ne dashuri. Do kaloni nje dite mjaft romantike. Nen ndikimin e Merkurit tek financat ato do te permiresohen mjaft keshtu qe mos u shqetesoni per asnje gje.

BINJAKËT
Me ne fund do te mbaroje edhe periudha ku ndermjet jush dhe partnerit ekzistonte nje mur. Sot jo vetem qe do te vendoset dialogu, por marredhenia juaj do jete edhe e zjarrte. Beqaret do kene me shume besim ne vetvete dhe do jene mjaft joshes. Durimi do iu kompensohet! Ne sektorin financiar dikush do iu ofroje ndihmen e tij. Pranojeni sepse do keni shume nevoje per te.

GAFORRJA
Per te gjithe ata qe kane nje lidhje situata do te permiresohet. Saturni do iu beje me bashkepunues me ate qe keni ne krah dhe cdo gje do shkoje per mrekulli. Dashuria duket te jete premtuese per beqaret. Rrethanat do iu bejne te takoni personin qe aq shume keni enderruar. Do iu duhet me patjeter te beni shpenzime te medha sot. Buxheti perseri do jete i stabilizuar.

LUANI
Me ne fund do mund te zgjidhni problemet qe keni pasur ne cift dhe do shmangni cdo surprize te keqe. Partneri do iu jape provat e dashurise se tij te madhe. Beqaret ka shume mundesi qe fale ndikimit te Merkurit te gjejne shpirtin e tyre binjak. Endrra per te krijuar nje familje do mund t’iu realizohet. Mos beni shpenzime shume te medha sot sepse financat do jene te dobeta. Kujdes!

VIRGJËRESHA
Edhe ata qe jane me realistet dhe me kembe ne toke do enderrojne shume sot. Per kete arsye jeta juaj ne cift do iu duket e trishtuar dhe partneri jo ai i duhuri. Kujdes, sepse jeta nuk eshte enderr! Ju beqare duke qene ne kerkim te princit te kalter nuk do i jepni rendesi dikujt qe keni prane. Ju do jeni te humburit! Do i organizoni me mire financat dhe nuk do keni asnje problem.

PESHORJA
Juve iu pelqen shume qe te futni imagjinaten ne marredhenien tuaj ne cift, por mbase partneri nuk eshte ne nje mendim me ju. Flisni me te para se te veproni! Beqaret do shkepusin cdo lidhje me te kaluaren sot dhe do reflektojne per te ardhmen. Do iu beje mire nje periudhe pushimi. Do realizoni disa nga deshirat tuaja duke qene se financat do jene shume te mira. Plutoni do iu mbeshtese.

AKREPI
Edhe pse miqte dhe te afermit iu kishin thene te kunderten ju do e ngrini ne piedestal partnerin tuaj. Tregohuni me realiste sepse me vone do te vuani shume. Beqaret edhe pse nuk do krijojne menjehere nje lidhje do njihen me dike interesant. Hidhini hapat me ngadale qe te mos pengoheni. Sektori financiar do kete probleme. Merrni masat e duhura sa nuk eshte ende vone.

SHIGJETARI
Atmosfera per ciftet do te ndryshoje pozitivisht dhe gjithcka do te ndjeke nje rregull te caktuar. Ne fakt lidhja me partnerin eshte shume e forte dhe bashkepunimi gjithashtu. Beqaret kesaj here do te kene nevoje per qetesi. Qendroni vete dhe mendoni cfare doni te beni ne te ardhmen. Ne planin financiar do keni ndryshime mjaft pozitive. Buxheti do rritet me teper nese tregoheni te matur.

BRICJAPI
Plutoni do iu nxite te kerkoni siguri ne jeten tuaj sentimentale. Ju mungon qendrueshmeria? Do beni cmos sot qe gjithcka te permiresohet. Edhe partneri do mundohet me aq sa mundet. Beqaret te ndikuar nga Venusi mund te bejne cmenduri per dashurine. Kujdes sepse cdo gje e ka nje limit. Yjet nuk do iu ndihmojne tek financat dhe do keni goxha probleme. Beni kujdes!

UJORI
Venusi do te influencoje ne fatin e cifteve. Marredhenia me te do jete me e ngrohte dhe sensuale. Per te vetmen gje qe duhet te kujdeseni eshte impulsiviteti juaj. Tek jeta sentimentale e beqareve do ndikoje Venusi dhe Marsi. Dita do jene mjaft euforike dhe ju do jeni sharmante. Ne planin financiar duhet te merrni masa drakonike ne menyre qe te mos bini ne humnere.

PESHQIT
Gjate kesaj dite do e shijoni shume dashurine ne cift. Cdo gje do e merrni me qetesi dhe nuk do keni per cfare te ankoheni. Dita do jete ndryshe nga ato qe keni kaluar para pak kohesh. Ju beqare do jeni ne kerkim te harmonise, por sot nuk do jete dita me e pershtatshme. Mos u merzitni, behuni optimiste! Kujdes me shpenzimet e tepruara. Situata financiare nuk do jete aspak e mire.

Temat: