07:48 / E Martë, 09 Korrik 2019

Ja se si ky person në Prizren thyhen xhamin e veturës për të vjedhur një çantë

Nuk janë të rralla rastet kur thyhen xhamat e veturave me qëllime për të vjedhur gjërat e vlershme brenda saj.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe dje në Prizren, ku një person ka thyer xhamin e një veturës dhe ka vjedhur një qante që ndodhej brenda saj.

Indeksonline mëson se rasti ka ndodhur në parkingun e “Abi Çarshia” në Prizren.

Përmes kësaj videoje që ju sjell Indeksonline mund të shihet se si ai person kryen vjedhjen./Indeksonline/