13:39 / E Shtunë, 24 Shtator 2022 / Andronika

Ja si duket vila madhështore e Rihanna-s

Rihanna ka shitur një nga pronat e saj të shumta në Kaliforni. Vila e miliarderes në Hollywood Hills prej 6.6 milionë dollarësh është mbi 650 metra katrorë dhe përmban 6 dhoma gjumi dhe 10 banja.

Vila e stilit mesdhetar shtrihet në një sipërfaqe prej gjysmë hektari dhe oborri i shtëpisë përmban një pishinë të madhe, spa dhe zonë Barbecue.

Rihanna e bleu vilën në verën e vitit 2017 dhe e shiti atë së fundmi.

Këngëtarja zotëron gjithashtu dy vila të mëdha në Los Anxhelos – të vlerësuara së bashku në shumën 23 milionë dollarë – që ndodhen pranë njëra-tjetrës.

Më poshtë mund ti shikoni disa nga pjesët e shtëpisë super luksoze të këngëtarës

Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të
Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të
Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të
Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të
Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të
Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të
Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të