23:17 / E Hënë, 24 Shkurt 2020

Ja si e ndezi atmosferën Muriqi në ndeshjen e djeshme

Gjatë ditës së djeshme është zhvilluar ndeshja në mes Fenerbahces dhe Galatasaray, ndeshje kjo në të cilën luajti edhe futbollisti kosovar Vedat Muriqi.

Muriqi para ndeshjes u kujdes që t’i motivonte tifozët e Fenerit duke i nxitur ata që të brohorisnin.

Mirëpo siç duket as mënyra e Vedatit nuk funksionoi sepse në këtë ndeshje skuadra e Fenerbahces humbi me rezultat 3-1./IndeksOnline/.