08:54 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ja si janë dukur të vogla dy shqiptaret më të famshme në botë (Foto)

Dua Lipa dhe Rita Ora mund të konsiderohen si ndër shqiptare më të suksesshme dhe të famshme në botë.

Image result for dua lipa

Pavarësisht origjinës së tyre ato arritën që të futën furishëm në shoubizin ndërkombëtar dhe të bëheshin femrat idol për shumë kë.

Por a doni të dini se si janë bukur ato të vogla?!

Related image

Të dyja kanë qenë vajza të vogla shumë të lezetshme edhe pse shumë të ndryshme nga njëra tjetra.

Për më shumë shikoni këtë fotografi./Indeksonline/