12:20 / E Mërkurë, 27 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ja si trajtohen të arrestuarit nga policia meksikane (Video)

Kjo video e gjiruar përmes një smartphoni, tregon disa momente rrëqethëse të trajtimit të të arrestuarve nga policia meksikane.

Siç shihet edhe në video i arrestuari është lidhur, mbyllur goja dhe futur ne bagazhin e veturës.

Nga mungesa e frymëmarrjes ai detyrohet të thyej xhamin ndërsa polici me sprej lotsjellës e sulmon atë. /Indeksonline/