08:39 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ja si u duken yjet e famshëm në ceremoninë AMAS 2017

Në Teatrin Microsoft në Los Angeles mbrëmë është mbajtur edicioni i 45-të i AMAS AWARDS. Ceremoni që mbahet çdo vit në Amerikë, ndërsa mbledh emrat më me zë të muzikës dhe artit në Amerikë, shkruan Indeksonline.

Si si janë dukur yjet në këtë mbrëmjë, çfarë zgjodhën për të veshur dhe si u duken ata, në iu sjellim atmosferën përmes disa imazheve: