23:52 / E Hënë, 15 Gusht 2022 / GF

“Jam e fiksuar”, Adele flet për lidhjen me menaxherin e VIP-ave

Adele thotë se është “e fiksuar” pas të dashurit të saj Rich Paul dhe “nuk ka qenë kurrë e dashuruar kështu”.

Këngëtarja 34-vjeçare ka konfirmuar lidhjen me menaxherin amerikan në shtator të vitit të kaluar, por vetëm së fundmi ajo ka vendosur të flasë për revistën Elle duke shprehur dëshirën për t’u martuar dhe për të pasur shumë fëmijë.

“Nuk kam qenë kurrë e dashuruar kështu. Jam e fiksuar pas tij”, tha Adele.

“Unë patjetër dua më shumë fëmijë. Një jetë e qëndrueshme më ndihmon me muzikën time. Por tani, gjithçka që kam në trurin tim është Las Vegas”, tha ajo.