19:37 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

“Jam më e lumtur se kurrë” [Foto]

Në një moshë më të re, Danica Marjanovic, nga Belfast në Irlandën e Veriut, shprehet se ishte ‘e mjerueshme’ për shkak se humbi një peshë të konsiderueshme, dhe asnjëherë nuk ndjehej e kënaqur me pamjen e saj.

Por pas një ndarjeje të vështirë, 24-vjeçarja vendosi të fillonte të përqendrohej tek gjerat pozitive sesa të fiksohej tek pasiguritë e saj.

Tashmë Danica, e cila nuk ka zbuluar peshën e saj, po merr hapin e ardhshëm për pranimin e trupit të saj të ri, duke hyrë në një konkurs për modele.