15:55 / E Hënë, 16 Prill 2018

James a�?intervenona�? qA� mbrojtA�si kolumbian tA� transferohet nA� Bayern

James Rodriguez A�shtA� bindur qA� tA� qA�ndroj pA�rfundimisht te kampionA�t e BundesligA�s.

Bayern Munchen do tA� paguaj pA�rfundimisht A�mimin e kolumbianit pasi po bA�n paraqitje shumA� tA� mira.

MegjithatA�, James do tA� intervenoj qA� ta sjellA� nA� Alianz Arena edhe bakA�kombA�sin e tij, Johan Mojica.

26 vjeA�ari A�shtA� pjesA� e Gironas dhe A�shtA� i huazuar te Rayo Vallecano. /IndeksOnline/