09:25 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Janë kaq të ëmbël, Dua dhe Isaac shprehin ndjenjat në postimin e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shfaqur shumë e ëmbël në krahët e të dashurit të saj.

Ajo është parë së bashku me Isaac në një imazh të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ditën e sotme.

“Do të më mungosh, shihemi së shpejti zemër” ka shkruar ajo./