15:11 / E Premte, 24 Janar 2020

Janë konkurrente në profesion, duhen edhe si shoqe

Dy disenjatoret e njohura në Kosovë, edhe pse në profesion janë konkurrente, ato në jetën e përditshme janë shoqe të mira.

Bëhet fjalë për Lia Stubllën dhe Blerina Kllokoqi-Rugovën, të cilat me kreacionet e tyre janë duke bërë bujë të madhe si brenda vendit, ashtu edhe jashtë tij, shkruan Indeksonline.

Ato së fundi janë shfaqur së bashku, teksa kanë pozuar para pasqyre.

Madje, Blerina e quan “zemër” Lian.

Kujtojmë se me disenjet e tyre janë veshur shumë yje vendore dhe botërore./Indeksonline/

Mos i humb