13:20 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Jashari kujton nënën dhe heroinat e familjes, uron 8 marsin

Kryetari i Skenderajit, Bekim Jashari me nderime të thella ka kujtuar nënën e tij të ndjerë Feridën si dhe të tjera heroina të kësaj familje.

Jashari ka thënë se në këtë ditë ndërkombëtare të grave, uroj të gjitha nënat, gratë e motrat me urimin më të sinqertë për shëndet e suksese, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë i tij:

Urime 8 Marsi!

Jo vetëm më 8 Mars, me nderim të thellë, kujtoj nënën time Feride, e cila krahas heroinave të familjes tonë, gjyshes Zahide, Zarife, Adile, Hidajete, Valdete, Igballe, Selvete, Afete, Lirie, Fatime, Blerina Jasharit, na dhanë dritë!

Në këtë ditë ndërkombëtare të grave, uroj të gjitha nënat, gratë e motrat, me urimin më të sinqertë për shëndet, mirëqenie e sukses!