16:16 / E Martë, 02 Mars 2021 / A.D

Jasminës ‘pa dashje’ i del gjoksi në fushë

Jasmina Kadriu është konkurrentja e “Për’puthen”, e cila u bë një nga fytyrat më të dashura për publikun shqiptar.

Është veçantia e saj, dhe gjallëria që e cilësojnë si një femër të shkathtë, shkruan Indeksonline.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo numëron 175mijë ndjekës, për të cilët publikon poza mjaftë provokuese.

Së fundmi ajo nxori në pah gjoksin bombastik, duke shkruar “ Gruaja fatale”, pozë kjo e cila mori mijëra pëlqime vetëm pak minuta pas publikimit./Indeksonline/