14:41 / E Martë, 30 Qershor 2020

“Jemi nda” thotë Sinan Vllasaliu në hitin e ri

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu ka promovuar këngën më të re.

Projekti mban titullin: “Jemi nda” dhe është publikuar bashkë me një videoklip.

Kënga erdhi me tekst dhe muzikë nga tekstshkruesi, Ilir Berani, orkestrimi nga Miti Geci, ndërsa klipi u realizua nga BUG Production.

Më poshtë kënga bashkë me videoklipin, e cila pa dyshim do të pëlqehet nga adhuruesit e shumtë të tij./Indeksonline/