08:52 / E Enjte, 02 Maj 2019 / indeksADMonline

Jennifer Lopez e lumtur në krahët e partnerit të saj

Jennifer Lopez jep përshtypjen se ka gjetur rehatinë e duhur tek Alex Rodrigues.

Çifti në fjalë duken kaq të lumtur krahë njëri-tjetrit, shkruan Indeksonline.

Është Rodrigues ai i cili ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e tij në Instagram.

Kujtojmë faktin se muaj më parë Lopez dhe Rodrigues kurorëzuan dashurinë e tyre me fejesë. /Indeksonline/