14:00 / E Premte, 25 Shtator 2020

Jenniferi & Maluma, promovojnë bashkëpunimin “Pa ti- Lonely”

Jennifer Lopezi ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri “Pa ti – Loney”, me këngëtarin Maluma.

Morning look: With her hair wrapped up in a white towel, she sits in a white top, with a cut-out chest, and adorned in diamond necklaces, earrings and dark shades

Lopezi, ka ngacmuar fansat me veshje të “tërbuara”, derisa arrestohet dhe bën skena provokative në videoklip.

51-vjeçarja vë në pah fytyrën e saj të bukur, duke u paraqitur me të brendshme femrash, shkruan “Daily Mail”, transmeton IndeksOnline.

Grand entrance: Jennifer Lopez donned a sultry tie-up lingerie and a long sheer robe for the video

Lopez lufton me ligjin, derisa fillon një romancë dashuri me shoferin e saj.

New music: Jennifer Lopez released two new singles on Thursday, Pa Ti and Lonely, with Colombian singer Maluma

Video nis me pamje të gjerë të një pallati dhe luksi të gjerë.

Padyshim, kënga e re pritet të pëlqehet në publik. /IndeksOnline/

Front page: A maid later retrieves the newspaper she was reading, the headline reads 'Billionaire under investigation,' with photos of Jennifer side-by-side