19:00 / E Mërkurë, 22 Janar 2020

Jennifer Lopez me veshje sportive, e bën ‘nxehtë’

Jennifer Lopez është një personazh shumë i njohur në të gjithë botën.

Ajo njihet si aktore, këngëtare, valltare, dizajnere e modës, producente dhe një vajzë mjaft e suksesshme në biznes, transmeton Indeksonline.

J.Lo së fundmi rrëmbeu vëmendjen nga paraqitja e saj në “Awards Academy” me performancën e saj.

Së fundmi 50-vjeçarja Lopez ka ekspozuar linjat e saj trupore në formën më të mirë, e veshur me veshje sportive.

Kujtojmë që ajo është një nga femrat që i ka rezistuar me sukses viteve, duke shkëlqyer edhe në moshën 50-vjeçare, qoftë me bukurinë, qoftë me linjat e saj perfekte trupore. /Indeksonline/