10:56 / E Martë, 04 Maj 2021 / M. M

Jennifer Lopez pa behane, çfarë humbi Alex Rodrigues nuk meriton falje!

Jennifer Lopez është njëra ndër femrat më perfekte në botë.

Jlo vazhdimisht komentohet nga kritikët për format e trupit dhe bukurinë e saj natyrale, shkruan IndeksOnline.

Ndarja e saj me Alex Rodriguez edhe më tej vazhdon të komentohet në media, por për këtë gjë duket se nuk po mërzitet fare JLo.

Me anë të disa pozave, Lopez ka fokusuar format e trupit të saj e që padyshim janë për çdo lëvdatë. /IndeksOnline/