21:50 / E Shtunë, 01 Gusht 2020

Jennifer Lopez pa komplekse, shfaqet vetëm ujë e sapun

Jennifer Lopez mahnit me bukurinë e saj.

Jemi mësuar të shohim këngëtaren nga Puerto Rico, duke publikuar imazhe ku vë në fokus asetet e saj trupore, por kësaj radhe ajo na ka befasuar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja 51-vjeçare, ka ndarë një imazh ku shihet pa asnjë pik grim, dhe përkundër moshës që ka lëkura e saj është për tu admiruar.

“Mirëmëngjesi të gjithë, fytyra e mëngjesit”, ka shkruar Lopez në foton e ndarë.

Mos i humb