10:36 / E Mërkurë, 08 Maj 2019 / indeksADMonline

Jennifer Lopez shumë shpejt martohet me Alex Rdriguez

Ylli televiziv, Jennifer Lopez shumë shpejt pritet të kurorëzoje lidhjen e saj me martesë.

JLo zbuloi se kishte planifikuar të martohej sërish.

“Dua ta kaloj pjesën tjetër të jetës sime me dikë. Dua të plakem me dikë. Mendoj se ky është qëllimi. Të gjesh një partner për të ecur në gjithë këtë gjë që kalojmë”, tha 49-vjeçarja.

Lopez dhe Rodriguez njoftuan fejesën 7 javë pas festuan 2 vjetorin e lidhjes.

“Ne vetëm plotësojmë njëri-tjetrin. Ai është shumë përkrahës. Më lejon të jem vetvetja Unë dua që ai të shkëlqej në mënyrë më të mirë të mundshme dhe të japë më të mirën e vetes. Ne vetëm ndihmojnë njëri-tjetrin të jemi njerëz më të mirë, në një farë mënyrë.”

Këngëtarja është nënë e dy fëmijëve binjakë 11-vjeçarë, Emme Maribel dhe Maximilian “Max” David me ish bashkëshortin Marc Anthony. /Indeksonline/

NEW YORK, NY – MAY 01: Jennifer Lopez and Alex Rodriguez attend the “Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between” Costume Institute Gala at Metropolitan Museum of Art on May 1, 2017 in New York City. (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images For Entertainment Weekly)