11:46 / E Martë, 07 Prill 2020

Jennifer Lopez thotë se do të ishte martuar deri tani, po të mos ishin në karantinë

Jennifer Lopez është e ftuara më e fundit në edicionin në shtëpi të Ellen DeGeneres, u këngëtarja foli hapur për martesën e saj të ardhshme me Alex Rodriguez.

Ellen e pyeti nëse data e dasmës është ndikuar nga karantina dhe ajo nënkupton se dasma mund të kishte ndodhur tashmë nëse nuk do të ishte situate e tillë.

“Në cilën do ditë deri tani ?!”  tha Jennifer duke qeshur. “Në fakt, ajo ndikoi paksa, kështu që ne do të shohim se çfarë ndodh tani. Sinqerisht, unë me të vërtetë nuk e di se çfarë do të ndodhë tani, sa i përket datave ose ndonjë gjë të tillë. Ne jemi thjesht si pjesa tjetër e botës duke vëzhguar çfarë po ndodh. Është diçka që do të duhet të presim dhe të shohim brenda disa muajsh, se si do ndodhin të gjitha ”.

Ellen me shaka sugjeroi që Jennifer duhet të bënte dasmën e saj në aplikacionin TikTok!./Indeksonline/