13:45 / E Hënë, 28 Tetor 2019 / indeksADMonline

Jeta e vërtetë e Mozzikut, “pasul me mish”

Ai është një nga reperët më të komentuar, por edhe më të suksesshëm shqiptarë.

Bëhet fjalë për Mozzikun, i cili ka disa hite, ndërsa mban epitetin e reperit që jeta e tij personale bën bujë mediatike.

Derisa, artisti nga Ferizaji kohët e fundit u komentua mjaft shumë pas ndarjes nga bashkëshortja, Loredana Zefi, ai tani ka vendosur t’i kthehet përditshmërisë.

Në një instastory Mozziku ka postuar se jeta e vërtetë nuk është në hotele të shtrenjta, por pikërisht në sofrën e nënës dhe ushqimit tradicional./Indeksonline/