18:57 / E Shtunë, 26 Shtator 2020

Jeta super luksoze e Luana Vjollcës, mijëra euro një fustan i saj fimato!

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca gjithmonë di të vishet me shumë stil.

Garderoba e saj është kaq firmato, dhe dukshëm vërehet se i kushton shumë, shkruan IndeksOnline.

Një fustan të Alexander MCqueen, ajo e ka blerë hiç më pak se 5 mijë e 490 euro.

Ndryshe, Luana vazhdon të jetë në super formë dhe ndër fytyrat më të pëlqyera të ekranit shqiptar. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

CFARE KA SONTE ???❣️

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on