12:46 / E Martë, 21 Maj 2024 / AR

JLo përmend Ben Affleckun mes spekulimeve për ndarje

Jennifer Lopezi përmendi shkurtimisht emrin e bashkëshortit të saj Ben Affleck gjatë një interviste mes spekulimeve të vazhdueshme për ndarje.

Superylli 54-vjeçar përmendi kalimthi aktorin/regjisorin, transmeton Indeksonline.

“Kështu që kur isha në Hollywood dhe isha duke aktruar dhe ishte 20, 30 vjet më parë, e takova atë”, tha ajo. “Dhe unë thjesht thashë: “O zot! Të dua!” Dhe ajo ishte sikur, ‘Oh im zot’, ajo sikur po më kërkonte të shikoja unazën time të fejesës në atë kohë, që Beni më kishte dhënë vite më parë… (ajo tha), ‘Pra, ky është një diamant i madh’! Isha sikur, ‘po, është!'”

Lopezi dhe Afflecku u fejuan për herë të parë mes 2002-s dhe 2004-s. Ata u pajtuan në 2021 dhe u martuan në korrik të 2022-s.

Yjet u goditën me spekulime kohët e fundit, sepse ata nuk ishin fotografuar së bashku për javë të tëra.

Megjithatë, ata u fotografuan nga paparacët teksa ishin jashtë dhe së bashku në dy raste gjatë fundjavës./Indeksonline/