10:48 / E Enjte, 20 Shtator 2018

Jo vetëm alkool, Bailey tani edhe në akullore

Baileys ka bërë një ringjallje serioze gjatë viteve të fundit.

Ajo nisi me një linjë çokollate dhe sigurisht është e paparashikueshme.

Por tani ka një gamë të gjerë që trajton Bailey-n, përderisa kohët e fundit ka pasur tortë ‘freakshake’ nga Asda.

Por produkti i cili sapo ka nisur është risia më e mirë për ëmbëlsirat. Sekreti i çokollatës është një akullore e re me përbërje të ‘Bailey-s’ aktual, transmeton Indeksonline.

Për shkak të përmbajtjes së alkoolit, do të jetë në dispozicion vetëm për të rriturit.

Thuhet se ajo ka përbërje të madhe të çokollatës dhe pije me bazë uiski./Indeksonline/