19:38 / E Premte, 10 Korrik 2020

Jo vetëm këngëtare, ky është projekti i ri i Lady Gaga

Lady Gaga do të jetë fytyra e një aromë të re!

Këngëtarja 34-vjeçare e “Stupid Love” do të jetë fytyra e parfumit të ardhshëm të Valentino , aromën Voce Viva , në shtator, raportoi WWD të premten

” Lady Gaga do të thotë liri, vetëdije, zemër e pastër. Pjesëmarrja e saj në këtë fushatë e ngrit fuqinë simbolike të projektit në nivelin më të lartë, “tha drejtori Pierpaolo Piccioli .

“Ajo është ikona e një brezi. Mesazhi i saj për lirinë, pasionin për artin, vetëdijen dhe barazinë është i njëjtë me atë që kërkon komuniteti ynë Valentino. ”

“Bëhuni vetvetja, doni atë që jeni dhe kurrë mos hiqni dorë nga ëndrrat tuaja,” thotë Gaga .

“Voce Viva ka për qëllim të festojë zërin e vetës, jetën, vetveten dhe stilin. Është një parfum për të gjithë – nuk ka gjini specifike, ” shprehet presidentit të markës, Garance Delaye./Indeksonline/

Mos i humb