08:56 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

John Legend dhe gruaja e tij po presin fëmijën e dytë! Ja sa veçantë e bëjnë lajmërimin (Foto)

John Legend dhe gruaja e tij bukuroshe, modelja  Chrissy Teigen janë shprehur të lehtësuar pas publikimit të lajmit se po presin ardhjen e fëmijës së dytë në jetë.

Baby news! Chrissy and husband John Legend are already parents to 19-month-old daughter Luna (pictured together in New York City earlier this month)

Chrissy ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Snap Chat” ku ka thënë se është shumë e lumtur që ky lajm është bërë publik dhe nuk ka arsye që të fshehë barkun e fryrë më.

Having a closer look: Luna, 19 months, made sure to inspect her mom's belly before confirming the news

Ndryshe, ajo ka postuar një video ku shfaqet vajza e saj një vjeçare e cila kur pyetet se çfarë ka në barkun e mamit, thotë që ka një bebe, transmeton Indeksonline.

Shikoni sa të ëmbla duken nënë e bijë./Indeksonline/

There's the bump! Chrissy Teigen debuted her baby bump on Tuesday after revealing she's expecting her second child with John Legend

Temat: