18:28 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Jojo Babie një ‘bombë’ e vërtetë, linjat e saj iu lënë pa mend!

Modelja e njohur, Jojo Babie nuk heziton që vazhdimisht ti tregoj asetet e saj ‘përvëluese’.

Edhe në imazhin e publikuar së fundi ajo ka ardhur tejet e ‘nxehtë’ derisa ka theksuar format në një veshje të shkurt, shkruan Indeksonline.

Me një bluzë të bardhë dhe pantallona të shkurt me ngjyrë të kaltër të lehtë, Jojo dukej më joshëse se asnjëherë më parë.

Ndryshe, Jojo njihet si konkurrentja më serioze e yllit televiziv, Kim Kardashian derisa numëron mbi 8 milionë ndjekës në llogarinë e saj në ‘Instagram’./Indeksonline/