10:49 / E Hënë, 27 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Jonida Maliqi i përshtatet çdo stine! Këngëtarja plot stil rrugëve të Tiranës (Foto)

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret që gjithnjë na shfaqet me stil. Prandaj ajo me të drejtë konsiderohet edhe si femra më me stil shqiptare.


Jonida është tejet aktive në rrjetin e saj social Instagram, ndërsa së fundmi ka postuar dy fotografi ku tregon se si duket sot, shkruan Indeksonline.


Me një pallto të zezë, e kombinuar shumë mirë me patika dhe çantë sportive, këngëtarja e dëshmon edhe një herë që di të jetë gjithnjë In me trendet e fundit./Indeksonline/