21:03 / E Martë, 31 Mars 2020

Jonida Vokshi nga karantina: Qëndroni pozitiv

Jonida Vokshi është aktorja dhe prezantuesja e njohur e cila ka shumë fansa gjithandej.

Ajo shpesh herë merr vëmendjen e mediave rozë dhe të publikut, për shkak të bukurisë së saj dhe paraqitjeve që bën, shkruan Indeksonline.

Madje ajo është mjaft aktive dhe atraktive në rrjetet sociale, ku ndiqet në masë të madhe nga publiku.

Së fundmi në kohë të vetëizolimit ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, duke u kërkuar të gjithëve që të qëndrojnë pozitiv në këtë kohë aspak të lehtë për të gjithë. /IndeksOnline/