19:22 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Josephine edhe e bukur edhe joshëse (Foto)

Modelja e famshme, Josephine Skriver gjithmonë di të paraqitet e këndshme dhe me stil.

E bukura e ‘Victoria’s Secret’, po tregohet shumë aktive në pasarelat e modës, shkruan Indeksonline.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një fotografi, derisa duket për bukuri dhe joshëse./Indeksonline/