23:57 / E Diele, 28 Nëntor 2021 / AD

Julia Roberts ndan një foto emocionuese të binjakeve

Julia Roberts është duke shijuar festat, por edhe një rast të veçantë në familje.

Ajo publikoi një imazh në rrjetet sociale me binjaket e saj, Hazel dhe Phinnaeus, kur ishin foshnja, transmeton Indeksonline.

Julia Roberts' video on environment conservation generates buzz again

Të dyja dukeshin aq të ëmbla në krahët e nënës së tyre, njëra në gjumë tjetra me sy të hapur, teksa Roberts e shijon këtë moment.

Ajo shkroi në mbishkrim të fotos: “17 nga vitet më të ëmbla të jetës”,  duke treguar që vogëlushet kanë ditëlindjen./Indeksonline/