22:59 / E Martë, 28 Qershor 2022 / AR

Justin Bieber bën daljen e parë publike pasi u paralizua

Pas një largimi dy-javor në Bahamas pasi Bieber u diagnostikua me sindromën Ramsay-Hunt dhe u detyrua të shtynte pjesën e SHBA-ve të turneut të tij Botëror të “Justice”, çifti i martuar u fotografua duke u kthyer në Los Angeles të hënën.

Justin mbante veshur një hoddie të bardhë me kapuç, pantallona të kuqe, një kapele bejsbolli dhe syze dielli ndërsa hipi në një karrocë golfi me të shoqen.