10:44 / E Premte, 11 Janar 2019

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin planifikojnë bashkëjetesën në një shtëpi super luksoze

Edhe pse ata janë edhe zyrtarisht të martuar, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin  kanë shtyrë datën për një ceremoni zyrtare.

Por, çifti po planifikojnë planet për jetën e përbashkët, derisa kanë shikuar për një shtëpi luksoze, shkruan Indeksonline.

Modelja 22 vjeçare u pa në Los Angjelos derisa po shikonte disa prej shtëpive luksoze në të cilën çifti do të jetojnë së bashku.

Dyshja e zyrtarizuan lidhjen në shtator të vitit 2018 në qytetin e Nju Jorkut, por ka shtyrë datën për një ceremoni religjioze për një datë të pacaktuar./Indeksonline/