19:46 / E Premte, 01 Mars 2024 / FR

Justin Bieber feston 30-vjetorin e lindjes

Këngëtari më famë botërore, Justin Bieber sot feston ditëlindjen e tij të 30-të.

Këngëtari ka prejardhje kanadeze dhe karrierën e tij e filloi në vitin 2009 me këngën debutuese “My World”.

Ai është i martuar me modelen e njohur Hailey Bieber.

Njëherazi Bieber është edhe fitues i “Grammy” dhe në veprimtarinë e tij shënohen edhe shumë arritje të tjera.