22:28 / E Diele, 23 Shtator 2018

Justin Theroux më në fund thyen heshtjen për ndarjen nga Jennifer Aniston

Justin Theroux ka thyer heshjten për divorcin e tij nga Jennifer Aniston për herë të parë, pas ndarjes së tyre në shkurt, pas dy viteve martesë.

47 vjeçari foli për marrëdhënien e tyre “miqësore” në një intervistë, pasi ai zbuloi se të dy u ndanë duke shkuar në rrugë të ndryshme pa ndonjë të keqe ndaj njëri-tjetrit.

Aktori tha: “Lajmi i mirë është se ndoshta ishte më shumë një lloj “ndarje e butë”, sepse ne u ndamë me marrëveshje dhe nuk kishim ndonjë armiqësi”.

“Pra është tani kemi një lidhje miqësore. Është e mërzitshme ndarja ju e dini, por ne e respektuam njëri-tjetrin mjaftueshëm saqë ishte më e lehtë për ne”./Indeksonline/