14:48 / E Diele, 28 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kadri Veseli pritet të dalë sot me një mesazh për qytetarët

Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, pritet që sot t’u adresohet qytetarëve me një mesazh lidhur me situatën në vend.

Kjo është bërë e ditur nga burime të Indeksonline brenda kabinetit të tij.

Adresimi i Kryeparlamentarit Veseli, siç merr vesh Indeksonline, pritet të ndodhë rreth orës 18:00./Indeksonline/