15:19 / E Martë, 26 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kadri Veseli thotë se ky është vendi më i mirë për dimër (Foto)

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka postuar një fotografi në profilin e tij në “Facebook” ku ka treguar për vendin  “më të bukur në Kosovë” për këtë stinë.

“Nuk ka pushime dimërore më të mira se në malet dhe bjeshkët e Kosovës”, ka shkruar ai.

Foto më poshtë: